42 633 45 45

Adwokat Łódź Rozwód | Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka

Adres kancelarii adwokackiej i rodzaj prowadzonych spraw

Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17 m 2 tel-fax 042 633 45 45. Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę.

Adwokat Łódź Rozwód

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka zajmuje się głównie sprawami rozwodowymi, sprawami rodzinnymi, sprawami o alimenty i podział majątku. Zajmujemy się przygotowaniem pozwu o rozwód bez orzekania o winie oraz pozwu o rozwód z orzekaniem o winie. Przygotowujemy klienta do sprawy rozwodowej, dokładnie tłumaczymy jak wygląda sprawa rozwodowa w sądzie. Omawiamy pytania jakie sąd będzie zadawał małżonkom, jakie pytania na sprawie rozwodowej padną do świadków. Jak się bronić na sprawie rozwodowej przed argumentami drugiej strony. Omawiamy, jakie dokumenty należy przygotować na sprawę rozwodową, aby móc wykazać winę małżonka lub uzyskać odpowiednią kwotę alimentów na dziecko.

Alimenty na dziecko

Prowadzimy sprawy o alimenty na dziecko oraz o alimenty na rzecz byłego małżonka. Pomagamy wyegzekwować zaległe alimenty od małżonka uchylającego się od płacenia alimentów. Staramy się znaleźć majątek „alimenciarza”, który ukrywa majątek, żeby uniknąć płacenia alimentów. Zakładamy sprawy o podwyższenie alimentów na dziecko w przypadku wzrostu potrzeb dziecka w związku z uczęszczaniem na dodatkowe zajęcia, kursy. Związane z rozwojem fizycznym i psychicznym lub po prosu w związku z podwyżką kosztów utrzymania.

Sprawowanie władzy rodzicielskiej i opieki na d dzieckiem

Prowadzimy sprawy o przyznanie, ograniczenie lub odebranie władzy rodzicielskiej. Skutecznie pomagamy uregulować kontakty z dzieckiem, gdy małżonkowie nie potrafią się dogadać w kwestii kontaktów. Poprzez działania prawne pomagamy odzyskać kontakt z dzieckiem, w przypadku gdy jedno z rodziców ogranicza dostęp do dziecka byłemu małżonkowi. Podejmujemy kroki prawne, aby uzyskać opiekę naprzemienną.

Doświadczenie

Zajmujemy się sprawami rodzinnymi i rozwodami od 2004 roku, Od tej pory uczestniczyliśmy w setkach spraw sądowych, mediacjach i postępowaniach polubownych. Udało nam się uzyskać wiele przychylnych wyroków sądowych. Zawsze staramy się wypracować jak najlepszą dla naszego klienta strategię procesową, aby postępowanie sądowe było dla niego jak najmniej przykre i stresujące. Jeśli sytuacja i okoliczności tego wymagają jesteśmy gotowi na twarde rozwiązania. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu telefonicznego.